BlesaBee

BLESABEE – Hlasovanie za projekt

Drahí priatelia,

Obraciame sa na Vás so žiadosťou o podporu pri hlasovaní za  projekt BLESABEE („Požehnané včely“) – cesta od zdravých včiel ku zdravým ľuďom, ktorý bol koordinovaný SOŠ Pod Bánošom v Banskej Bystrici.

Storočie používania chémie sa skončilo, ale boj s Varroa destructor prehrávame. Medzinárodný projekt spojil výskum s včelárskou praxou. Výsledkom je vzdelávací kurz o nechemickom ošetrovaní včelstiev na princípe hypertermie. Motto projektu je trikrát bezpečne – bezpečne pre včely, pre včelárov a včelie produkty.

Projekt v septembri 2019 získal zlatú medailu na Apimondii v Kanade.

Bol odbornou komisiou nominovaný na špeciálne ocenenie EXCELLENT AWARD – „Cena výnimočnosti“  v rámci kategórie Erasmus+ Dištančné vzdelávanie. 

Po kliknutí na tento link, budete presmerovaní na stránku Európskeho týždňa odborných zručností, ktorá je v angličtine (môžete si ju dať preložiť do slovenčiny):

https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/nominees_en

Na týchto stránkach sú prezentovaní viacerí nominovaní na špeciálne ceny vo viacerých kategóriách a vy môžete hlasovať. V každej kategórii sú nominovaní dvaja súťažiaci. Náš projekt BLESABEE sa nachádza v 3. kategórii s názvom Erasmus+ Distance Learning. Dostane sa do tejto kategórie tak, že trikrát odklikáte slovíčko NEXT  (ďalej) v spodnej časti každej stránky. Dostanete sa k nasledovnému obrázku:

Ak zakliknete v štvorčeku pri projekte BLESABEE, dávate hlas medzinárodnému projektu slovenských, českých a rakúskych včelárov, ktorí hľadajú bezpečné riešenia.

Váš hlas bude platný ak ešte raz kliknete na oznam NEXT a odpíšete písmenká, ktoré majú potvrdiť, že ste človek a urobíte posledný klik na slovíčko SUBMIT (podať). Na monitore sa objaví poďakovanie za vaše hlasovanie.

Vyhlásenie víťazov hlasovania bude 13.11.2020.

Ďakujeme,  aj keď ďalším nominovaným v našej kategórii je projekt, ktorý spája 5 krajín, veríme vo víťazstvo  s Vašou pomocouJ

Video BLESABEE

https://www.facebook.com/298306413548689/videos/1031309243983931/

Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM