Pod Bánošom nájdi vlastnú cestu

Nech už si vyberieš akýkoľvek odbor, môžeš sa spoľahnúť, že u nás dostaneš dobrý základ.
Spoznaj naše odbory

Čo ťa u nás čaká?

Naša škola v číslach

viac ako
0
študentov v 2020/21
vydali sme
0
IES certifikátov
vyslali sme
0
študentov na Erasmus+

Prečo ísť k nám?

Jasné argumenty

V škole je živo

V škole máme kone, psy, papagáje, hady a ďalšie zvieratá, s ktorými budeš dennodenne v kontakte.

Odborníci vo výučbe

Svoje skúsenosti ti budú odovzdávať aj ľudia, ktorí v odbore pracujú. Ukážu ti ako využiť vedomosti v praxi.

Prepojenie teórie s praxou

Len čítaním kníh sa človek odborníkom nestane, preto kladieme veľký dôraz na prax. Získaš ju nielen v areáli školy, ale aj v rôznych podnikoch a prevádzkach v okolí.

Rozširujúce kurzy

Ponúkame množstvo rozširujúcich kurzov, napríklad animačný, canisterapeutický a poľovnícky. S nimi sa posunieš v tom, čo ťa baví a zlepšíš si kvalifikáciu.

Vlastný školský internát

Bývaš ďaleko od školy? Ubytovať sa môžeš v školskom internate priamo v areáli školy.

Brigáda priamo v škole

Za brigádou nemusíš chodiť ďaleko – môžeš nám pomôcť starať sa o školské zvieratá, s prípravou farmárskych trhov či množstva iných akcí.

Skvelé uplatnenie

Bez ohľadu na to, aký odbor si vyberieš, o uplatnenie sa báť nemusíš. O našich absolventov je záujem a často majú prácu dohodnutú už počas štúdia.

Kvalitné zázemie pre prax

V areáli školy nájdeš stajne, pivovar aj pekáreň. Nech už si vyberieš akýkoľvek odbor, môžeš sa spoľahnúť, že si vyskúšaš všetko, čo budeš v budúcom zamestnaní potrebovať.

Zahraničné stáže

V rámci programu Erasmus+ môžeš vyraziť na stáž napríklad do Francúzska alebo Talianska. Získaš nielen cenné skúsenosti, ale aj zážitky na celý život.

Pozri si našu školu

Ako to u nás vyzerá?

Bez ohľadu na to, aký odbor si vyberieš, o uplatnenie sa báť nemusíš. O našich absolventov je záujem a často majú prácu dohodnutú už počas štúdia.

V škole máme kone, psy, papagáje, hady a ďalšie zvieratá. V areáli školy nájdeš stajne, pivovar, pekáreň, medáreň aj. Naša škola je otvorená 7 dní v týždni. Len čítaním kníh sa človek odborníkom nestane, preto kladieme veľký dôraz na prax. Získaš ju nielen v areáli školy, ale aj v rôznych podnikoch a prevádzkach v okolí.

Virtuálna prehliadka

Názory študentov

Čo hovoria naši študenti a absolventi?

Image

Zuzana Perichtová

Cukrár pekár
absolventka 1998

"Škola upevnila môj vzťah k pečeniu, ktoré je pre mňa radosťou, záľubou aj relaxom – je to láska na celý život. Ešte aj po 20 rokoch od ukončenia môjho štúdia sa sem s radosťou vraciam s úsmevom na perách a som rada, že jedno z mojich detí, sa rozhodlo tiež ísť touto cestou."
Image

Vízi Bálint

Mäsiar
3. ročník

"Štúdium v tejto škole mi spríjemňujú dobrí profesori, pohodový kolektív spolužiakov.  Korením môjho života je sokoliarsky krúžok, čo sa mi môže napokon zísť aj pri poľovačkách. A dobre vybavená školská posilňovňa :-)"

Image

Veronika Poláková

Absolventka

"Rozhodnutie študovať na tejto škole bola správna voľba. Využila som možnosť pracovnej ponuky a po rokoch som sa do tejto školy vrátila opäť. Už nie ako žiačka, ale ako mentor pre podporu vzdelávania v rámci EÚ projektu. Veľmi sa z toho teším."
Image

Rita Vaszilová

Podnikanie v chovoch spoločenských, cudzokrajných a malých zvierat
4. ročník

"Vďaka štúdiu som získala nový pohľad na chovateľstvo, vedomosti, ale aj cenné skúsenosti, ktoré by som nikde inde získať nemohla. Myslím, že ktokoľvek, kto má vzťah k zvieratám, by mal porozmýšľať nad štúdiom v tomto odbore na tejto škole."
Image

Lilla Tóthová

Podnikateľ pre rozvoj vidieka
Absolventka

"Našla som na tejto škole všetko čo potrebujem – prácu so zvieratami aj mechanizmami, sokoliarstvo, včely, vodičský preukaz, skúsila som hrnčiarstvo, prácu s vlnou. V budúcnosti plánujem prevziať farmu po otcovi a byť takým dobrým človekom ako je on."
Image

Kristína Kubizniaková

Cukrár pekár
Absolventka

"Keby som mala znova možnosť vybrať si medzi rôznymi cukrárskymi školami, vždy by som si vybrala školu Pod Bánošom, a to len z toho dôvodu, že každý jeden učiteľ robí všetko pre to, aby sme sa mali v živote čo najlepšie, svoju prácu robia s láskou."
Image

Karin Róthová

Manažment regionálneho cestovného ruchu
Absolventka

"Naša škola nám dáva nespočetné množstvo možností. Stačí ich len využiť. Počas troch rokov som sa zúčastnila mnohých workshopov a súťaží, stala som sa prezidentkou úspešnej študentskej firmy a absolvovala som odbornú stáž v Ríme, cez program Erasmus +."

  Spolupracujeme s odborníkmi

  Naši partneri

  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image

   Rozhodni sa ešte dnes

   Teraz už vieš prečo ísť k nám

   Vyber si svoj odbor