Odbory, ktoré ťa budú baviť

Vyber si ten svoj

Cukrár kuchár/Cukrárka kuchárka

Featured image for “Cukrár kuchár/Cukrárka kuchárka”
Neustále sa točíš okolo sporáka? Baví ťa vymýšľať vlastné recepty a objavovať nové chute? Miluješ vôňu čerstvo upečených koláčov? V tom prípade ti tento odbor sadne!

Cukrár pekár/Cukrárka pekárka

Featured image for “Cukrár pekár/Cukrárka pekárka”
Ruky od múky a vône čerstvo upečených buchiet. Nemôžeš sa rozhodnúť, či pečieš radšej sladké alebo slané? U nás si vyberať nemusíš, naučíme ťa oboje!

Farmár pre podhorské a horské oblasti

Featured image for “Farmár pre podhorské a horské oblasti”
Príroda, zvieratá, vzduch, ktorý vonia. Pokiaľ sa nebojíš občas si zašpiniť ruky, je tento odbor oráve pre teba – trojročné štúdium pre chlapcov aj dievčatá po ukončení ZŠ.

Mäsiar kuchár/Mäsiarka kuchárka

Featured image for “Mäsiar kuchár/Mäsiarka kuchárka”
Život bez mäsa si nevieš predstaviť? Vieš, že najlepšie mäso a údeniny sú priamo od mäsiara? Ak si ho vieš aj chutne pripraviť, budúcnosť máš vo svojich rukách!

Mäsiar/Mäsiarka

Featured image for “Mäsiar/Mäsiarka”
Život bez mäsa si nevieš predstaviť? Vieš, že najlepšie mäso a údeniny sú priamo od mäsiara? Ak máš silu a len tak sa niečoho nezľakneš, bude mäsiarske remeslo pre teba!

Pivovarník a sladovník/Pivovarníčka a sladovníčka

Featured image for “Pivovarník a sladovník/Pivovarníčka a sladovníčka”
Miluješ pivo a chceš sa naučiť uvariť vlastné? Tak sa prihlás na tento odbor a staň sa sládkom! Osvojíš si všetky technologické postupy pri výrobe piva.

Včelár, včelárka

Featured image for “Včelár, včelárka”
Máš dokončenú strednú a láka ťa naučiť sa niečo nové? Chceš sa stať včelárom, ale nevieš, ako na to? Na tomto odbore ťa to naučíme! Včely sú jeden z najdôležitejších článkov celého ekosystému a aj ty tak môžeš pomôcť zlepšiť svet.